Dnes jsme se šesťáky na školní zahradu ještě umístili pítko pro hmyz (hmyzí bar) a díky panu školníkovi i další hmyzí hotel.

Den Země – pracovní dílny a minikonference na téma Biodiverzita

První tři hodiny probíhaly dílny jednotlivých učitelů, do kterých se přihlašují žáci napříč ročníky, letos už od páté třídy.

zveřejněno: 02.05.2024

Den země - 1. stupeň

DEN ZEMĚ - projektový týden. Pátrací stezkou s plněním úkolů a řešením tajenky si děti z prvního stupně připomněly DEN ZEMĚ . Po splnění úkolů na ně čekala pochvala. Třeťáci se pak pustili do úklidu kolem zastávky autobusu a přilehlého parčíku.

zveřejněno: 01.05.2024

Hurvínek

Poslední divadelní představení tohoto školního roku pro 1.,2.,3. třídu. Hra Hurvínkova cesta do Tramtárie - pohádka o koloběhu vody v přírodě. O zemi plně žíznivých květin, kde vládne protivná princezna.

zveřejněno: 30.04.2024

Soutěž Zemědělství a lesnictví

V Jihlavě proběhlo krajské kolo soutěže Zemědělství a lesnictví na Vysočině. David Krejčí byl druhý v interaktivní soutěži a Eliška Tonarova 13 místo ve vědomostní soutěži. Děkujeme za reprezentaci naší školy a gratulujeme!

zveřejněno: 26.04.2024

McDonald´s Cup

V pátek 26.4. se naše děti zúčastnily fotbalové turnaje McDonald´s Cupu. Mladší tým si vybojoval 3. místo. Starší spolužáci skončili na 7. místě. Děkujeme za bojovnost a herní nadšení.

Střípky z výuky - 6. ročník - Ekologická praktika

Šesťáci dokončovali hmyzí domky za odborného dohledu pana školníka. Potom jsme je umístili na školní zahradu.

zveřejněno: 25.04.2024

Školní eshop

Vážení rodiče, milí žáci a přátelé naší školy, do 10. května si můžete objednat oblečení s názvem a logem naší školy v tomto eshopu: https://www.kraloveskoly.cz/zspolnicka. Pro více informací klikněte na název aktuality.

Sazka Olympijský víceboj

V dnešním okresním kole se našim reprezentantům opravdu dařilo! Stříbrné a zlaté medaile znamenají úspěch a zároveň postup do kraje! Děcka, gratulujeme a máme velkou radost

zveřejněno: 24.04.2024

Spinning maraton

Akce na podporu sportovních a pohybových aktivit dětí ZŠ a MŠ Polnička.

zveřejněno: 19.04.2024

Sálová kopaná

Naši kluci se zúčastnili turnaje v sálové kopané na ZŠ Svratka. Svratka A, Svratka B, Herálec, Krouna, Kameničky a my. První zápas se Svratkou B kluci vyhráli 6:0. Druhý s Herálcem 3:0. Po těsné semifinálové výhře nad ZŠ Kameničky jsme postoupili do finále proti Svratce A. To naši kluci vyhráli 5:3 a naprosto zaslouženě ovládli celý turnaj. Obrovský dík za skvělé výkony, čistou a férovou hru a hlavně za týmového ducha.