11. týden výuky v mimořádných podmínkáchDatum konání:
25.5.2020
Datum ukončení:
29.5.2020

Vážení rodiče, zahajujeme již 11. týden výuky v mimořádných podmínkách.

Výuka žáků 6. až 8. ročníku probíhá nadále beze změny pouze distančně, žáci 9. ročníku se ve škole navíc připravují v pondělí a ve čtvrtek dopoledne na přijímací zkoušky.

Dnes nastoupili do školy žáci 1. stupně. Na trochu pozměněný způsob výuky si budeme muset chvíli zvykat, zatím to úplně klasický školní den nebyl, ale bylo to ve škole mnohem veselejší. Prosíme Vás o dodržení postupných ranních příchodů tak, jak bylo sděleno minulé pondělí. Skupiny zůstanou také podle původního plánu. Čestná prohlášení všichni odevzdali, více je již nenoste. Děti nebudou využívat šatny, věci si budou nechávat u třídy, abychom eliminovali opakované desinfikování. Dnes jsme ven nemohli, ale větrali jsme, měli rozestupy při výuce i v jídelně. Pokud děti nepůjdou do školy, omlouvejte je třídním učitelům jako dříve, e-mailem, nebo telefonicky, nejlépe hned 1. den absence, nejpozději do 3 dnů. Komunikujte s námi, pokud máte nějaký problém, nejasnost, volejte mně na mobil 776 888 990, nebo pište na reditelstvi@zspolnicka.cz, či přímo vyučujícím. Odpolední aktivity zajišťujeme ve 2 skupinách, nahlaste paní Spěváčkové (druzina@zspolnicka.cz) a panu Domkářovi (domkar@zspolnicka.cz) čas, kdy budou děti odcházet, případně si je budete vyzvedávat (pokud jste to už neudělali) a pak dodržujte tento termín. Děti budou chodit do přírody a na hřiště, nebudou stále přítomny ve škole. Pro vyzvednutí odpoledne zvoňte u bílých dveří, kde budou napsány i případné instrukce. Místnost družiny ve staré budově nebude využívána.

V jídelně se vaří, pokud byste chtěli odebírat obědy do jídlonosiče pro děti z 2. stupně, nebo by měl zájem kdokoliv jiný, domluvte se s vedoucí školní jídelny paní Lukáškovou (jidelna@zspolnicka.cz, 566 659 855). Do jídelny nesmí vstupovat nikdo, kromě dětí přihlášených k výuce. Cena za oběd je 70 Kč pro všechny strávníky i pro děti.

Vážení rodiče, věřím, že momentální rozvolnění opatření nepřinese žádné velké problémy, přesto prosím o Vaši trpělivost a klidný přístup ke všemu.

Děkuji Vám za skvělou spolupráci s úctou a se srdečným pozdravem Romana Chlubnová

V Polničce 25. 5. 2020