6. týden výuky na dálku

Datum ukončení:
24.4.2020

Vážení rodiče, milí žáci,

v 6. týdnu, kdy se nemůžeme setkávat osobně, se v naší výuce a v nastavených pravidlech nic nemění. Pokračujeme dál podobně jako  minulých týdnech. Sledujte stránky tříd a skolaonline.

Pokud cokoli potřebujete, volejte na můj osobní mobil 776 888 990 nebo pište na email reditelstvi@zspolnicka.cz.

Ve škole budeme tento týden osobně přítomni nejen pro vydávání rozhodnutí o přijetí do 1. třídy a o odkladech takto:

• úterý   21. 4.    8 – 10 hodin
  • středa 22. 4.   15 – 16 hodin
  • čtvrtek 23. 4.    8 -  10 hodin

Tento týden si také připomínáme Den Země (22. 4.) a jako symbol naděje a splněných přání mohou všichni skládat origami jeřába (návod ZDE).

Děkuji vám za spolupráci a případnou zpětnou vazbu na spolupráci se školou. Přeji vám hodně trpělivosti, energie, optimismu a výdrže. Držte se ve  zdraví!

Za všechny zaměstnance školy Romana Chlubnová