7. týden výuky na dálkuDatum konání:
27.4.2020
Datum ukončení:
1.5.2020

Vážení rodiče, zdravím Vás v 7. týdnu výuky na dálku, v níž i nadále postupujte podle instrukcí třídních učitelů a vyučujících na stránkách tříd nebo v programu skolaonline.

Vzhledem k tomu, že vláda přistoupila k postupnému uvolňování omezení v souvislosti s pandemií, víme v tuto chvíli stejně jako vy, že 25. 5. by se do školy měly vracet děti z 1. stupně. Bohužel jsme žádné další informace dosud nedostali a očekáváme je do konce tohoto týdne. V minulých dnech Vás třídní učitelé 1. stupně požádali o vyjádření vašich PŘEDBĚŽNÝCH postojů k tomu, zda uvažujete, že děti do školy pošlete. Nemůžeme nic plánovat, pokud nevíme, zda vůbec někdo do školy přijde, proto Vám žádné podrobnější informace zatím opravdu dávat nemůžeme. Těm dětem a učitelům, kteří do školy za zatím nejasných pravidel nastoupí, se budeme snažit vytvořit maximálně bezpečné a vstřícné podmínky. Od něčeho je však nutné začít. Rozhodně Vás budeme o všech podrobnostech na tomto místě v co nejkratší možné době informovat.

Pokud potřebujete informace, vstoupit do školy, nebo si jen popovídat, volejte na můj mobil 776 888 990 nebo pište na mail reditelstvi@zspolnicka.cz.

Děkuji Vám za pochopení, spolupráci a věřím, že obnovit chod naší malé školy půjde za dodržení co největšího bezpečí pro všechny. Těším se na případnou komunikaci a hlavně na brzké setkání ve škole.

Mějte se hezky, klidné jarní dny.

S pozdravem Romana Chlubnová