9. týden výuky na dálkuDatum konání:
11.5.2020
Datum ukončení:
15.5.2020

Vážení rodiče,

vstupujeme do 9. týdne po uzavření škol. Dnešní den se k nám alespoň na dopoledne vrátili naši deváťáci. Potěšilo nás, že přišli všichni, kteří se chystají na přijímací zkoušky, doufáme, že společná příprava s paní učitelkou Vavřínkovou a Judovou jim půjde od ruky a 8. 6. při přijímacích zkouškách jim budeme držet pěsti! Ve škole je budeme potkávat vždy v pondělí a ve čtvrtek.

Ostatní žáci se zatím učí beze změny pouze distančně až do 25. 5., kdy by se měli vracet do školy žáci 1. stupně v nepovinné docházce. Připomínám Vám, že máte ještě týden na to, abyste děti přihlásili na e-mail reditelstvi@zspolnicka.cz, nebo telefon 776 888 990 (do 18. 5. 2020).

Od 25. 5. bude v provozu také naše školní jídelna a děti, které budou chodit do školy, budete moci přihlásit ke stravování stejně jako k odpoledním aktivitám do 15:30. Bližší informace obdržíte příští týden zde.

Od stejného data by měla být v plném provozu naše mateřská školka. S dřívějším znovuotevřením nesouhlasili zástupci zřizovatele. Od 11. do 16.5. probíhá distančně zápis do MŠ.

Milí rodiče, milí žáci, přeji Vám všem klidný týden a těším se co nejdříve na viděnou ve škole.

S úctou a poděkováním za výbornou spolupráci

Romana Chlubnová