Aktuální informace k výuce - 1. týden

16.3.2020
Datum ukončení:
31.3.2020

Vážení rodiče, milí žáci!

• Základní obecné informace týkající se výuky budou zveřejňovány na webových stránkách školy www.zspolnicka.cz v odkazu AKTUALITY.
  • Konkrétní informace pro jednotlivé třídy budou uváděny na STRÁNKÁCH TŘÍD. Budou průběžně aktualizovány.
    • Pro třídy 1. stupně zde najdete i všechny informace k výuce.
    • Informace k výuce pro 2. stupeň budeme vkládat do školního systému ŠKOLA ONLINE, popřípadě též na STRÁNKY TŔÍD.
  • Nejpozději v úterý vloží vyučující do systému informace k týdnu od 16. 3. do 20. 3. 2020.
  • Pokud potřebujete znovu získat ztracený přístup do systému ŠKOLA ONLINE, kontaktujte paní učitelku Věru Blažíčkovou (blazickova@zspolnicka.cz). Stejně tak i v případě nutnosti zapůjčení tabletu nebo notebooku (v omezeném množství).
  • Pokud si potřebujete vyzvednout ve škole učebnice, sešity, učební pomůcky, kontaktujte svého třídního učitele, který se s vámi domluví na konkrétním termínu.
  • V případě jakékoli potřeby pomoci, dotazu, informace neváhejte kontaktovat ředitelku školy (mobil 776 888 990, reditelstvi@zspolnicka.cz), třídní učitele a vyučující prostřednictvím pracovních emailů.
  • V případě nutné potřeby osobní návštěvy bude škola v tomto týdnu přístupná denně od 7:30 do 9:00.