Aktuální informace - ZŠ a MŠ od pondělí 1. 3. 2021

27.2.2021

seznamte se prosím s novým mimořádným opatřením vlády. Vyplývá z něj, že od pondělí 1. 3. 2021 je zakázána docházka do školy všem žákům základní školy i dětem z mateřské školy

Děti 1. a 2. ročníku dostaly pomůcky domů, budeme pokračovat v modelu výuky, který byl již vyzkoušen. Podrobné informace Vám poskytne třídní učitelka Mgr. Ilona Fňukalová.

Pro distanční výuku v dalších ročnících se nyní nic nemění. I nadále jsou povoleny konzultace 1 žáka s učitelem ve škole.

Podrobné pokyny ke školce zveřejnila vedoucí učitelka Bc. Věra Veselá na webových stránkách, bližší informace k distanční výuce předškolních dětí a k plánovanému online setkání s rodiči obdržíte na začátku týdne.

Všechny děti budou odhlášeny ze stravování.

Pokud budete cokoli potřebovat, zavolejte mi na číslo 776 888 990, nebo pište na reditelství@zspolnicka.cz. Učitelům pište na jejich pracovní emaily.

Děkuji Vám za spolupráci, přeji Vám železné zdraví, svatou trpělivost a neutuchající optimismus.

Za všechny zaměstnance ZŠ a MŠ Polnička Romana Chlubnová, ředitelka.

Jak si požádat o ošetřovné:  https://www.cssz.cz/