Buď safe online!Datum konání:
25.4.2019

Výjimečná přednáška o tom, co je a co není dobrým řešením v on-line prostoru, s Jirkou Králem a se zástupci společnosti Avast…    

20190425_103514.jpg   IMG_20190425_111605.jpg   7.png

Odměna za nasazení a výdrž v projektu Buď safe online na Vysočině byla výborná. Mohli jsme se setkat "naživo" s někým, kdo má spoustu zkušeností ze sociálních sítí, internetu a s moderními médií vůbec. Dozvěděli jsme se mnoho informací, o kterých určitě stojí za to přemýšlet... A určitě jsme získali i nový náhled na tolikrát opakované krédo: "Chovejme se on-line stejně jako v reálném světě, neubližujme lidem kolem sebe a nenechme si ubližovat!"   

Děkujeme všem hlasujícím, Jirkovi Královi i zástupcům firmy AVAST za jedinečný zážitek!

8.jpg                                                                                                                                                                                                                            9.třída společná fotka.jpg

  Další foto ZDE.