Den Země a Čistá Vysočina 2021Datum konání:
20.4.2021
Datum ukončení:
25.4.2021

Chcete oslavit Den Země trochu netradičně? Vyrazte ven! Projděte naši „naučnou“ stezku a při svém putování můžete i pomoci přírodě a tím celé planetě, když nenecháte ležet různé odpadky na zemi, ale vezmete je s sebou do popelnice…

Stezka je pro všechny zájemce „otevřená“ v kteroukoli dobu od dnešních 12:00 do 25. 4. 2021.

START je z areálu ZŠ a MŠ, konkrétně je potřeba si vyzvednout Průvodce za rohem školky směrem ke kuchyni na 1. stanovišti. Když bude zamčená branka a zavřená brána, nevadí. Brána má petlici, kterou si každý zájemce může otevřít, a při odchodu z areálu k dalšímu úkolu ji za sebou zase zavře.

Co nezapomenout?

  • Vhodné obutí a oblečení (pokud se chcete vyhnout co nejvíc autům, můžete chodit více loukami a pěšinami, kde může být mokro a blátivo)
  • Tužku/propisku
  • Kdo chce sbírat odpadky a připojit se tak s námi k akci Čistá Vysočina, vezme si igelitový pytel a rukavice
  • Dobrou náladu

P.S.: Stanovišť je celkem 6 a můžete i získat něco na památku ;-), odměny se budou rozdávat nejpozději v úterý 27. 4. 2021 u školního altánku, čas bude upřesněn.

 

Krásné zážitky venku!

 

Tým ZŠ a MŠ

Průvodce ke stažení a tisku - ZDE