Info - návrat 1. a 2. třídy do školy (ZŠ)Datum konání:
12.11.2020

Vážení rodiče, od 18. 11. 2020 umožňuje vláda návrat do školy 1. a 2. třídám.

Děti nastoupí do školy 18. 11. normálně na 1. vyučovací hodinu v 7:30, pracovat budou dle původního rozvrhu hodin. Vyučovat bude paní učitelka Ilona Fňukalová ve spolupráci s asistentkou pedagoga paní Markétou Bednářovou a speciální pedagožkou paní Eliškou Junovou.

Družina bude v normálním čase od 11 do 15:30 fungovat zatím ve škole v přízemí, s dětmi bude pracovat paní vychovatelka Jana Spěváčková.

Všechny děti jsou přihlášeny na obědy, pokud nechcete, aby chodily, musíte je odhlásit.

Dejte dětem do sáčku 3 roušky, jejich nošení je celý den povinné. Je doporučeno časté větrání, proto dávejte dětem do školy teplé oblečení. Mohou si v případě potřeby vzít i malou deku. Oblečení na ven dávejte dětem teplé, nepromokavé boty, pláštěnku a náhradní ponožky, protože budou chodit také na vycházky. Tělesná výchova i hudební výchova jsou zakázány, ale je vhodné dát dětem do sáčků na tělocvik náhradní oblečení, pokud by byly z venku mokré.

Ve výuce všech ostatních ročníků se zatím nic nemění, probíhá nadále distančně.

                    Moc se na děti těšíme! Buďte zdraví!

                                                                          S úctou Romana Chlubnová

Informace z MŠMT ZDE