Informace k rekonstrukci školy a prosba o pomocDatum konání:
25.7.2020

žení rodiče,

chtěla bych Vás informovat, že obec Polnička, zřizovatel naší školy, získala finanční dotaci i dodavatele na rekonstrukci historické budovy školy. Stavba by měla začít co nejdříve, neboť dotaci cca 20 000 000 Kč je nutné do konce května proinvestovat. Zároveň bude probíhat i rekonstrukce sokolovny - krov a podlaha v sále, která by měla skončit v říjnu. Vzhledem k potřebě rychlého začátku prací bylo rozhodnuto, že v sobotu 25. 7. od 8 hodin budou dobrovolní hasiči organizovat stěhování školy a odvoz nábytku. Celá budova musí být úplně prázdná. Nábytek se bude odvážet k uložení do Škrdlovic, pomůcky budou na obecním úřadě.

Vážení rodiče, chtěla bych Vás požádat, zda byste nemohli přijít v sobotu se stěhováním pomoci. Nebude se jednat jen o skříně a těžké věci, ale bude třeba odnosit i židle z 6 učeben a každá ruka bude dobrá. Předem Vám děkuji za případnou pomoc.
Provoz školy v kombinaci se stavebními úpravami nebude jednoduchý, ale věřím, že se rekonstrukce podaří a děti budou mít moc pěkné prostory a bude se jim ve škole líbit. Uděláme pro to, co bude v našich silách. 
S pozdravem a přáním hezkých letních dní Romana Chlubnová