Informace nejen pro rodiče :-)Datum konání:
13.3.2019
Datum ukončení:
31.3.2019

Vážení rodiče,

věnujte prosím pozornost následujícím informacím: 

  • Dnes žáci 4. - 9. třídy obdrželi formuláře pro potvrzení souhlasu s účastí na setkání (workshop) s Jirkou Králem, které by se mělo uskutečnit 23. nebo 25. dubna. Formuláře je nutné beze zbytku vyplnit (tj. včetně dat narození, bydliště žáka i zákonného zástupce...), bez toho nebude účast žákovi umožněna. Vyplněné formuláře žáci odevzdávají nejlépe do tohoto pátku třídním učitelům.
  • O cenu Zlatá jeřabina za rok 2018 v kategorii „Péče o kulturní dědictví“ se uchází mezi 30 nej aktivitami projekt Celková obnova kaple realizovaný v minulém roce v Polničce. Od 1. 3. 2019 do 31. 3. 2019 je možné hlasovat v anketě Zlatá jeřabina. Hlasováním můžete záslužnou práci našich spoluobčanů podpořit i Vy - na http://extranet.kr-vysocina.cz/zlata-jerabina/ - níže na stránce v sekci Péče o kulturní dědictví vybrat název obce, vyplnit údaje a „Hlasovat“. K úspěšnému hlasování je nutné vyplnit elektronický formulář a opsat číselný kód. Do e-mailové schránky, kterou uvedete ve formuláři, Vám bude zaslána informační zpráva a na základě jejího potvrzení (a opětovného opsání číselného kódu) bude Váš hlas do ankety započítán. Více o kapličce Svatého kříže čtěte zde.

Děkujeme za Vaši podporu a spolupráci.                          

Věra Blažíčková