Instrukce k testování ve škole od 12. 4. 2021Datum konání:
8.4.2021

Vážení rodiče,

příští týden obnovíme výuku dle manuálu MŠMT. Bude probíhat rotační výuka na 1. stupni. V pondělí 12. 4. přijdou do školy žáci 1., 2., 3., a 4. ročníku, 5. ročník bude mít obvyklou distanční výuku. Vyučování začne v 7:30. Děti si přinesou s sebou v sáčku 4 roušky – zdravotnické obličejové masky. Během 1. hodiny proběhne samo testování dětí neinvazivním testem Lepu medical Sars-Cov-2. S průběhem testování prosím seznamte děti už doma prostřednictvím instruktážního videa, nebo letáku.

Odkaz na instruktážní video o testování

Leták o testování ve škole

Test probíhá pomocí vatové tyčinky, kterou děti otočí 5x v každé nosní dírce, potom vloží do papírového pouzdra, my jim ji zakápneme roztokem a do 15 minut se objeví výsledek. Děti na testování budou rozděleny do 4 tříd, aby byly dodrženy rozestupy, poté se vrátí zpět do svých tříd a bude probíhat výuka podle rozvrhu. Všechny děti budou přihlášeny na obědy. Počítáme i s jejich účastí v družině. Oddělení 1. a 2. ročníku povede paní Spěváčková, 3. a 4. (5.) ročníku paní Bednářová. Obě oddělení budou v pondělí ve škole. V případě pozitivního testu Vás budeme ihned telefonicky informovat.

Testování bude probíhat 2x týdně – v pondělí a ve čtvrtek ráno.

Děti s příznaky infekčního onemocnění do školy neposílejte!

V případě dotazů volejte na číslo 776 888 990.

Ve škole už se na děti moc těšíme!

Děkujeme Vám za spolupráci.

S pozdravem Romana Chlubnová