Jak jsme se učili občanskou výchovu společně s dětmi v naší mateřské školeDatum konání:
25.1.2018

„Příští hodinu si půjdeme zopakovat státní symboly s dětmi v naší mateřské škole, „řekla paní ředitelka Jana Vavřínková. A ještě dodala: „A ne, abychom si udělali ostudu.“ Pomalu jsme se začali těšit na návštěvu do školky, i když jsme si tam neměli hrát, ale učit se.

A jak naše společná hodina  probíhala? Skvěle! Dne 25. 1. jsme se odebrali s naší paní ředitelkou do školky. Zde jsme si sundali boty, vysvlékli bundy a naše návštěva mohla začít. Malí školáčci a paní učitelky ze školky nás mile přivítali a my jsme se zde cítili jako doma. Společně jsme si začali s pomocí interaktivní tabule opakovat státní symboly a jak nám to panečku šlo. Celá „výuka“ probíhala v úžasné atmosféře, nechybělo skládání, říkadla a ani vlajka a zpěv státní hymny se všemi náležitostmi. Asi si skutečně tuto látku budeme všichni dobře pamatovat, Dostali jsme i malou odměnu, rozloučili jsme a už nás čekala naše škola. Slíbili jsme si, že i my musíme pro děti ze školky někdy něco nachystat.

Moc jsme si tuto hodinu užili, učili jsme se ve skvělé atmosféře, hodně jsme se nasmáli, bylo tam fajn.

Děkujeme všem ze školky i paní ředitelce za tuto hodinu občanské výchovy.

 Zapsali žáci 6. ročníku

19[8].jpg 13[25].jpg 16[20].jpg 18[12].jpg