K provozu školy od 3. 5. 2021

2.5.2021

níže se můžete seznámit s vládním opatřením k provozu škol od 3. 5. 2021. Pro nás se nyní nic nemění, pokračujeme v rotační výuce prvního stupně. Bohužel na mou žádost o výjimku na ministerstvo zdravotnictví jsem neobdržela žádnou odpověď, i když na naši podporu vystoupila v senátu na setkání s ministrem zdravotnictví i paní senátorka Miroslava Němcová, která se obrátila předtím osobně i na ministra školství.

Informace k provozu škol od 3. 5. 2021 (MŠMT)

Vystoupení paní Miroslavy Němcové v Senátu

Od pondělí 3. 5. 2021 se mění pouze to, že testování dětí i zaměstnanců bude probíhat jednou týdně, vždy v pondělí. Pokud byste potřebovali potvrzení o negativním výsledku testu, piště na můj e-mail reditelstvi@zspolnicka.cz a já jej vystavím a dětem předám.

Děkuji Vám za pochopení a spolupráci a přeji Vám i za ostatní zaměstnance školy pevné zdraví.

S úctou a pozdravem

Mgr. Romana Chlubnová