Nové pokyny k zápisu do 1. třídyDatum konání:
1.4.2020
Datum ukončení:
17.4.2020

Vážení rodiče,

k letošnímu zápisu do 1. třídy jsme obdrželi od ministerstva školství níže přiložený dokument. Na jeho základě se zápis do naší základní školy uskuteční takto:

Na webových stránkách školy www.zspolnicka v odkazu ZÁPIS DO 1. TŘÍDY jsou vloženy potřebné formuláře. Prosím Vás o jejich vytištění, vyplnění, podepsání zákonným zástupcem a vložení do schránky školy u hnědých dveří na staré budově. U dětí, které budou do školy nastupovat, vyplňte i zápisní list. 

Kdo žádáte o odklad, vyplňte pouze patřičnou žádost a doložte k ní potvrzení, pokud je za aktuálních podmínek máte. Pokud ne, podejte pouze žádost, potvrzení doložíte dodatečně, až je bude možné získat.

Žádosti vkládejte do schránky mezi 1. 4. a 17. 4. 2020, nejpozději však do 30. 4. 2020.

Až se vrátíme do školy, pozveme Vás i děti na návštěvu a seznámení se školou!

Děkuji Vám za pochopení, spolupráci a těším se na shledanou.

S pozdravem Romana Chlubnová (tel: 776 888 990)

Dokument - Nové pokyny k zápisu do 1. třídy