OBČANSKÁ VÝCHOVA A VELIKONOČNÍ SVÁTKY  V 6. ROČNÍKUDatum konání:
27.3.2018

Blíží se velikonoční prázdniny, které si žáci mohou užívat díky svátku Velikonoc.

A co všechno bychom měli znát a vědět v souvislosti s těmito svátky nám přišla do hodiny občanské nauky popovídat a vysvětlit paní Mgr. Miškovská. A že dokázala poutavě a zasvěceně o všem kolem Velikonoc mluvit, svědčilo soustředěné poslouchání a otázky žáků naší třídy. Už víme, jak se určuje datum Velikonoc, proč mají dny před Velikonocemi různé názvy, jaké jsou symboly Velikonoc a mnoho dalších informací. Beseda rychle uběhla a ani nám nevadilo, že už zvonilo na přestávku. Děkujeme za milou návštěvu, získané poznatky a těšíme se někdy opět na setkání.   

Foto ZDE.

                                                                                                                          Žáci 6. ročníku