Ohlédnutí za páteční vernisážíDatum konání:
10.1.2020
Datum ukončení:
9.2.2020

Všichni, kteří přišli na páteční vernisáž výstavy obrazů a výtvarných prací našich žáků, si mohli užít moc pěkné chvíle.

Fotogalerii z této akce najdete zde. Krátký sestřih dění na vernisáži najdete zde.

Autorka obrazů, všichni její blízcí, paní ředitelka a všichni další, kteří se na přípravě výstavy i milého divadelního představení podíleli, děkují za účast a podporu.

Kdo nestihl vernisáž, může se přijít podívat na obě výstavy až do 9. února a koupit si některý z vystavených obrazů.

Věra Dytrychová není komerční výtvarník. Tvořit může jen ve chvilkách mezi péčí o syna Jáchyma, jinak se věnuje ještě v několika hodinách práci s dětmi v Montessori školce a ve výtvarném kroužku. Svou tvorbou se neživí, je skromná své obrazy i vystavovat. V každém z nich je vždy kousek jí, jejich rodiny, domu, vesnice, kde žijí, kousek jejich obdivuhodného života.
Originální Knihu života, kterou ilustrovala, můžete vidět a případně koupit na radnici, nebo v knihkupectví paní Šemrincové za 400 Kč. Můžete ji vyplňovat i svým dětem, nebo vnoučatům, neaktuální stránky lze vyjmout.