PF 2021

17.12.2020

PF_2021.png

panel ve škole se nám plní vánočními a novoročními gratulacemi s přáním pevného zdraví od bývalých kolegů, z okolních škol a firem i od některých z Vás. Máme z nich velkou radost a děkujeme za ně! Třídy zdobí stromečky, chodby dřevění a papíroví andělé.

Andělé.jpg

Programy vyučovacích hodin jsou vánočně zaměřené, někde se už dnes nadělovaly dárečky. Oproti původním plánům je z rozhodnutí vlády výuka dětí ukončena už zítra 18. 12.2020, kdy děti přijdou do školy v tomto kalendářním roce naposled. Musel být posunut na leden i projekt mimo školu v Krátké, který byl plánovaný na pondělí 21. 12.

Děti si společná třídní vánoční setkání budou užívat již zítra a doufáme, že se společně sejdeme ve škole v pondělí 4. 1. 2021.

Pro jistotu sledujte aktuality školního webu, kde Vás vždy informujeme o všech změnách.

Přejeme Vám všem klidné pohodové svátky. V novém roce buďme všichni zdraví, optimističtí a radujme se z každého dne, z každého přítomného okamžiku. Přijímejme nové výzvy s nadějí, odvahou a statečností, pomáhejme si a neubližujme si.

Za zaměstnance školy Romana Chlubnová

Informace z MŠMT: Usnesení č. 536/2020 Sb., - zákaz osobní přítomnosti žáků a studentů základních škol a středních škol, konzervatoří, vyšších odborných škol, základních umělecký škol, jazykových škol  včetně účasti ve školních družinách a středisku volného času, a to s účinností od 21. 12. 2020 do 23. 12. 2020. Ke stažení ZDE.