Poděkování - Otevřená škola - a almanach

28.11.2021

Vážení rodiče, prarodiče, přátelé dětí a školy,

dovolte nám Vám srdečně poděkovat za Vaši účast na akci Otevřená škola, kterou jsme upořádali při příležitosti 130. výročí vysvěcení školní budovy. Váš zájem, Vámi vyjádřená chvála a podpora nás nesmírně potěšily a dávají nám potřebnou energii do další práce.

Děkujeme za sponzorské dary panu Václavu Novákovi, paní Haně Zichové a manželům Padalíkovým.

Almanach

Děkujeme Vám všem, kteří jste koupí našeho krásného nového almanachu podpořili jeho vydání.

Almanach je i nadále k zakoupení ve škole za 100 Kč. Věříme, že bude pěknou vzpomínkou i památkou pro všechny bývalé i současné žáky a zaměstnance naší školy.

Pokud se na Vás při požehnání škole nedostaly naše originální obrázky s anděly od našich žáků, připravíme rovněž dotisk a zájemci se o ně mohou přihlásit ve škole, nebo si je nechat doručit dětmi.

Za všechny zaměstnance školy s úctou

Romana Chlubnová