Pokračujeme v distanční výuce - aktuální informace (ZŠ)Datum konání:
1.11.2020

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že jsme stejně jako Vy dostali zprávu o rozhodnutí vlády pokračovat v uzavření škol, požádali jsme Vás o zpětnou vazbu k distanční výuce, kterou jsme realizovali 8 dní. Zatím jsme od Vás obdrželi 33 odpovědí, z nichž vyplývá, že Vám stávající stav v podstatě vyhovuje. Proto od zítřka pokračujeme v zavedeném způsobu a  Vámi zaslané podněty projednáme v nejbližších dnech na společné online poradě.

Již dnes večer budete mít v systému ŠKOLA ONLINE pokyny k zítřejší výuce. Sledujte dál zprávy a domácí úkoly.

Školní jídelna je i nadále v provozu, pokud chcete odebírat pro děti obědy za cenu, jako když chodí do školy, přihlaste se a doneste si do 9 hodin podepsaný jídlonosič na rampu jídelny. Obědy budou k vyzvednutí od 10:30 do 11:30 ve vstupní chodbě školy.

Výuka zůstává povinná, proto i nadále omlouvejte děti třídním učitelům přes ŠKOLU ONLINE nebo emaily.

Děkujeme Vám za spolupráci, trpělivost, za Vaši průběžnou komunikaci a zpětnou vazbu k výuce.

Přejeme Vám i dětem pevné zdraví a co nejvíc optimismu!

                                  Za všechny zaměstnance školy Romana Chlubnová

V Polničce 1. 11. 2020

Závěr dotazníkového šetření:

dotazník.pngAktuálně k ošetřovnému: