Předběžné informace k výuce od 12. 4. 2021Datum konání:
6.4.2021

Vážení rodiče,

chápeme, že v těchto dnech od nás očekáváte informace ohledně návratu dětí do škol. Stejně tak očekáváme i my konkrétní pokyny od MŠMT, které však zatím nemáme. Posílám Vám odkazy, kde si můžete najít odpovědi na některé otázky a informaci k antigenním testům.

Informace o distribuci antigenních testů do škol

více na stránkách: 

http://www.pedagogicke.info/2021/04/msmt-navrat-do-skol-duben-2021.html

https://www.msmt.cz/faq-k-prvni-fazi-navratu-do-skol

Pokud nám ministerstvo umožní otevření naší školy od 12. 4., měli by se i naši žáci vracet do školy v tzv. rotační výuce. Dnes jsem sice zaslala na MŠMT žádost o poskytnutí výjimky pro naši školu, ale pokud mi nevyhoví, nastoupí do školy v pondělí 12. 4. děti z 1., 2., 3., a 4. ročníku, 5. ročník bude mít tento týden distanční výuku. Další týden, od 19. 4.  bude ve škole 1. 2. a 5. ročník, 3. a 4. ročník bude mít distanční výuku. Školní jídelna i družina budou fungovat tak, jak jste zvyklí.

Žádost o poskytnutí výjimky pro naši školu 

Považujte prosím tyto informace za předběžné, veškeré další Vám sdělíme, jakmile je dostaneme. Stejně tak konkrétní pokyny k testování.

Děkujeme Vám za trpělivost a přejeme hodně zdraví!

Za zaměstnance školy s úctou Romana Chlubnová