Přírodovědný a Matematický klokan (ZŠ)Datum konání:
16.11.2020

I v době distanční výuky si někteří žáci "poměřili" své znalosti, dovednosti a strategie ve školních kolech celorepublikových soutěží.

Nástrahy Matematického klokana v kategorii Benjamín si vyzkoušela projít většina žáků 7. třídy, z nichž si nejlépe vedla děvčata Linda Machová, Sofie Gančevová a Michaela Nováková. Pro letošní rok byla stejná kategorie otevřená také žákům 8. třídy, kde se zapojily dvě žákyně - Sofiia Rudenko, s nejvyšším počtem dosažených bodů, a Viktorie Julie Hodová. V kategorii Kadet se zúčastnili tři žáci 9. třídy - Vít Vencelides, Filip Synek a David Danihel. 

Přírodovědný klokan je určený pro žáky 8. a 9. třídy. Zúčastnili se čtyři žáci 8. třídy, nejvyšší počet získala Viktorie Julie Hodová.

Všem, kteří se do soutěží zapojili, děkujeme za účast, velmi si ceníme jejich chuti udělat i něco navíc.

vyučující M, F, Ch a Př