Provoz školy od pondělí 30. 11. (ZŠ)

30.11.2020
Datum ukončení:
18.12.2020

Vážení rodiče, máme velkou radost, že od 30. 11. se dle pokynů vlády vrací do školy všichni žáci 1. stupně a žáci 9. třídy.

Žáci 6., 7. a 8. třídy se budou ve výuce střídat. Podrobné pokyny získáte ve zprávách ve ŠKOLE ONLINE.

Žáci, kteří budou ve škole, budou mít automaticky přihlášené obědy. Třídy v distanční výuce mohou odebírat obědy do jídlonosičů dle původního modelu.

Vyučování bude začínat pro všechny žáky jako vždy v 7:30. Škola bude otevřena od 7:10. Třídy na stejném podlaží se budou střídat o přestávkách na chodbě, kdy se bude intenzivně větrat, stejně jako během hodin. Pokud bude vhodné počasí, budou děti chodit během výuky ven. Je vhodné, aby nosily do školy teplé oblečení a obutí. Dejte dětem do sáčku 3 roušky.

Školní družina bude v provozu jako vždy, dětem 1. a 2. ročníku se bude věnovat paní Jana Spěváčková v místnosti na obecním úřadu, dětem 3., 4. a 5. ročníku paní Markéta Bednářová v budově školy.

Po předchozí domluvě jsou možné individuální konzultace žáka s rodiči a pedagogem ve škole.

Milí rodiče, děkujeme Vám za spolupráci a těšíme se na společné setkání s dětmi i s Vámi ve škole. Přejeme Vám pevné zdraví, hodně trpělivosti a klidné adventní dny.

Za zaměstnance školy s úctou Romana Chlubnová