Svěcení školy - aktuální info

23.11.2021

Vážení občané,

vedení ZŠ a MŠ Polnička vás srdečně zve na akci konanou u příležitosti 130 let od svěcení školní budovy 23. 11. 2021.

Vzhledem k aktuální situaci a opatřením bude program upraven takto:

Vstup do budovy bude umožněn pouze osobám splňujícím tzv. ON – očkování, nebo prodělaný Covid v posledních 180 dnech, v ochranném respirátoru nebo nanoroušce za použití dezinfekce na ruce. Budova bude po celou dobu větrána.

Prohlídky školy budou probíhat v menších skupinkách v časovém odstupu asi 30 minut (ve 14:00, 14:30, 15:00, 15:30, 16:00) za účasti očkovaných žáků 9. třídy.

Občerstvení nebude probíhat v budově školy, ale venku, na hřišti vedle sokolovny, v připravených stanech.

Zde budete mít možnost zakoupit si i nový školní almanach.

Požehnání škole panem farářem Záleským bude od 17 hodin venku před školou, doplněné bude hudebním vystoupením školních dětí.

Vzhledem k tomu, že v pondělí 22. 11. proběhne plošné testování všech žáků, budeme vás prostřednictvím místního rozhlasu informovat v případě, že by muselo dojít k nějakým organizačním úpravám, případně zrušení akce.

Těšíme se na setkání s vámi, buď při prohlídce nově opravené budovy nebo venku před školou.