Výzva všem :-)

19.3.2020

Ahoj všem našim žákyním, žákům a rodičům!

Pokud máte náladu a chuť, podělte se s námi o to, jak se teď máte, jak se učíte, jak trávíte čas. Pošlete své fotky na fb nebo na email reditelstvi@zspolnicka.cz, ať o sobě trošku víme!
A vy, co rádi kreslíte, malujete, tvořte komiksy na téma Když jsme nemohli do školy, nebo pište příběhy, básničky, co vás nejvíc baví.

A ještě jeden návrh pro naše milé žákyně a žáky: Zkuste si psát deník! (koronadeník ?)
Stačí nějaký sešitek, do kterého si každý den zapíšete, co jste dělali, jak jste se měli, co se dělo. Později to bude zajímavé počtení. Využijte, co jste se naučili zatím v češtině a pište! A kreslete obrázky - ilustrace! (Kdo chce, ať píše klidně anglicky nebo německy - třeba jen nějaké menší poznámky na doplnění českého textu - vše se počítá)

Až se sejdeme, uděláme si ve škole výstavu!

Těšíme se na vás a na vaše příspěvky!