Zpívání koled a vánoční jarmarkDatum konání:
13.12.2017

Adventní čas patří každoročně k nejkrásnějším a nejočekávanějším obdobím v roce. 

V podvečer 13. prosince přišla spousta rodičů, prarodičů, známých i neznámých lidiček k nám do školy, aby si prohlédli vánočně vyzdobenou školu, na chvíli se v předvánočním shonu zastavili, popovídali a  nasáli trochu vánoční atmosféry. Žáci ze všech tříd si připravili velké množství nádherných a nápaditých malinkatých dárečků na školní vánoční jarmark, pozadu nezůstali ani velmi zruční rodiče, kteří nám darovali svoje výrobky, a přispěli tak  dětem na další akce. Moc děkujeme!

Nakonec jsme si všichni před školou zazpívali pár koled v rámci celostátní akce „Česko zpívá koledy“, a protože venku foukal ledový vichr, nikdo nepohrdl malým občerstvením ve vyhřáté školní jídelně.

 

Ještě jednou děkujeme všem, kteří se na organizaci jarmarku svojí prací, nadšením a pomocí podíleli.