ABYCHOM SE NENUDILI - PŘÍSTUP DO IŠKOLIČKY

19.3.2020

VÁŽENÍ RODIČE,

do odvolání  nám Barevné kamínky ( tento program využíváme během školního roku při vzdělávání dětí) zpřístupňují pro školní i domácí výuku všechny dostupné on-line výukové interaktivní programy Barevné kamínky - iŠkolička určené pro mateřské školy a první ročník základních škol.

Jedná se o programy Leden, Březen, Duben, Prosinec, Les a Moje tělo. Vše je samozřejmě nyní zdarma.

Rovněž všem rodičům Barevné kamínky nabízí vzdálenou technickou pomoc s nastavením jejich PC, notebooku, tabletu apod.

K dispozici mají i lektory, kteří vysvětlují metodiku.
Stačí zavolat na METODICKÝ KABINET DIGITÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ, tel. číslo +420 583 035 135. Obratem se k Vám vzdáleně připojí technik a vše potřebné Vám nainstaluje. Po domluvě mohou také nastavit přístupy k 56 interaktivním učebnicím pro I. a II. stupeň základní školy od vydavatelství Taktik a k aplikaci Včelka, jež slouží k procvičování čtenářské gramotnosti u dětí na I. stupni ZŠ.

tým Barevné kamínky & SchoolBoard

Pro přístup do iŠkoličky v rámci naší akce v době karantény zdarma prosím volejte tel. 583 035 135 , kde Vám budou sděleny informace, jak postupovat. Děkujeme!