INFORMACE K VYDÁNÍ ŽÁDOSTI O OŠETŘOVNÉ

16.3.2020

INFORMACE K VYDÁNÍ ŽÁDOSTI O OŠETŘOVNÉ PŘI PÉČI O DÍTĚ DO 10 LET Z DŮVODU UZAVŘENÍ ŠKOLY NEBO PŘERUŠENÍ PROVOZU MATEŘSKÉ ŠKOLY

žádosti o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy/přerušení provozu mateřské školy pro Vás máme připravené. Žádost  vám zašleme elektronicky nebo se můžete  zastavit ve škole celý příští týden od pondělí 16. 3. do pátku 20. 3. 2020 od 7.00 do 12.00. Tuto informaci budeme podle délky doby uzavření školy aktualizovat.

Pro elektronické zaslání žádosti kontaktujte tomkova@zspolnicka.cz, uveďte jméno dítěte, rodné číslo a datum, od kterého budete žádost uplatňovat. Formulář bude zaslán zpět na Vaši e-mailovou adresu, ze které nás budete kontaktovat.

Pro urychlení administrativy při osobním vyzvednutí ve škole můžete stejné údaje oznámit opět na e-mail tomkova@zspolnicka.cz, formuláře si vyplníme před Vaším příchodem.

Děkujeme.