MEDOVÁ SNÍDANĚ V MŠ

24.9.2018

MEDOVÁ SNÍDANĚ VE ŠKOLCE

Přihlásili jsme se do projektu Ministerstva zemědělství (MZe) „Medová snídaně 2018“.

Cílem projektu, který organizuje Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Českým svazem včelařů (ČSV), je propagace zdravého stravování, medu a včelařství.

„Je důležité, aby si děti už v raném věku navykly na správné a vyvážené stravování. V každém kraji byl vybrán dodavatel medu, který získal ocenění Regionální potravina,“ řekl ministr zemědělství.

Děti v naší mateřské škole dostanou v pondělí, 24.9.2018 k dopolední svačince od lektora z ČSV český med a k tomu máslo a čerstvý chléb. Kromě toho se ale také dozví zábavnou formou základní informace o včelařství jako profesním oboru a významu chovu včel pro zemědělství a zachování biologické různorodosti krajiny.

SVAČINKA JE ZDARMA.