Námět pro práci s dětmi (nejen pro předškoláčky)

2.3.2021

zde je odkaz https://www.mediacreator.cz/mc/index.php?opentitle=Zapis_je_tu/Zapis_je_tu.mc

pro práci s on-line interaktivní učebnicí. Učebnice je vytvořena pro předškoláky, ale pracovat v ní mohou, samozřejmě podle zájmu i mladší děti.

Pokud máte zájem, využijte bezplatného přístupu na 30 dní zdarma.

Více informací:

V souvislosti s uzavřením mateřských škol a povinnou distanční výukou předškoláků bychom Vás rádi požádali o předání této informace ředitelkám a ředitelům Vašich MŠ, případně o zveřejnění na webových stránkách.

Vzhledem k aktuální situaci nabízíme možnost bezplatného přístupu k interaktivní pracovní učebnici Zápis je tu až do 30. 4. 2021 – spustíte ji snadno zde. Publikace obsahuje základ, který by měl znát každý předškolák, a je pomocníkem v přípravě na blížící se zápis do 1. ročníku ZŠ.

S předškoláky se dá jednoduše sdílet odkaz na konkrétní stránky nebo cvičení pomocí funkce sdílení odkazů – videonávod zde.

Velkou výhodou také je, že pedagogové i rodiče mohou z MIUč+ (multimediální interaktivní učebnice) až do 30. 4. 2021 zdarma tisknout dvoustrany i jednotlivá cvičení – videonávod zde.

Aktuální informace o naší řadě pracovních učebnic pro MŠ jsou k dispozici na webu Předškolák.

S přáním pevného zdraví

za nakladatelství