Opatření pro vstup dítěte do MŠ

18.5.2020

Opatření pro vstup dítěte do MŠ:

Vážení rodiče, na základě doporučení v manuálu MŠMT bude provoz naší školky nastaven od 25. 5. 2020 takto:

• MŠ bude otevřena denně od 6:30 do 15:30.

• Děti prosím přiveďte naprosto zdravé, bez příznaků jakéhokoli onemocnění (zvýšená teplota, rýma, kašel) nejpozději do 7:45. U vchodu je převezmou chůvy a změří jim teplotu. Doprovod do školky nebude vstupovat. Nezdržujte se ani v areálu MŠ.

• Dle stávajících pravidel je nutné, aby ke školce doprovod i dítě přišli s rouškou. Pravidla pro použití roušek ve veřejném prostoru se mohou k 25. 5. 2020 změnit.

• Děti v MŠ mohou být bez roušek.

• První den příchodu dítěte do MŠ odevzdejte podepsané čestné prohlášení. priloha_cestne_prohlaseni (1).pdf

• Dejte dětem s sebou do MŠ uzavíratelnou láhev označenou tak, aby si ji poznaly. Budeme si ji brát i na školní zahradu a do přírody.

• Vzhledem k doporučení trávit s dětmi co nejvíce času venku, sledujte prosím počasí a dejte dětem vhodné oblečení, pláštěnku, pokrývku hlavy a obuv (holínky), batůžek, repelent, opalovací krém.

• V poledne vyzvedávejte dítě od 11:30 do 12:00 hodin, odpoledne od 14:30 do 15:30 hodin.

• Děti si nemohou do MŠ nosit žádné vlastní hračky.

• Dezinfekci zajišťuje MŠ.

• Prosíme všechny rodiče, aby děti, které v pondělí 25.5.nastoupí do MŠ, závazně přihlásili na stravu nejdéle do čtvrtka 21.5.2020 dopoledne od 8:00 - 12:00 hod. na telefonním čísle MŠ 561 116 099 , 561 116 101
  • Kdykoliv prostřednictvím e-mailu skolka@zspolnicka.cz.
  • Využít můžete také omluvenku:  https://www.zspolnicka.cz/omluvenka_ms do omluvenky místo omluvy napíšete v tomto případě, že vaše dítě nastoupí 25.5.2020 do školky.

Vážení rodiče, děkujeme Vám za pochopení a respektování preventivních opatření. Těšíme se na Vaše děti a doufáme, že vše bude fungovat k všeobecné spokojenosti.

Za zaměstnance ZŠ a MŠ Polnička

s úctou a poděkováním za spolupráci Romana Chlubnová