PODZIMNÍČCI VE ŠKOLCE

10.11.2020

PODZIMNÍČCI VE ŠKOLCE

Milé děti a rodiče,

ani letos, v tomto podzimním čase, nezapomínáme na vaše kreativní tvoření a výrobu podzimních skřítků. Jenom se, bohužel, všichni s nimi nesejdeme na naší školní zahradě. Ale vyzdobit školku a vytvořit krásnou galerii podzimních skřítků si určitě můžeme. Kdo chce, může opět zapojit svoji fantazii a vyrobit společně s dětmi podzimní skřítky různých tvarů i velikostí. Před školku je můžete přinést již od 3.11.2020. Termín posledního odevzdání je 13.11.2020 Každý skřítek dostane své evidenční číslo, nahlaste proto paní učitelce, že jste skřítka již přinesli, děti skřítka ukáží všem venku před školkou. Společně potom vyhodnotíte ty skřítky , kteří se vám budou nejvíce líbit. Na děti, které donesou do podzimní galerie skřítka, bude opět čekat překvapení a milá odměna.

Přejeme vám, ať se vám daří a těšíme se na krásnou galerii skřítků Podzimníčků.