PROVOZ MŠ OD 11.5.2021 - MŠ plně otevřena pro všechny děti

7.5.2021

informujeme Vás, že od úterý 11.5.2021 bude naše mateřská škola plně otevřena pro všechny děti v běžném režimu, bez povinnosti testování dětí a nošení roušek.

Vzhledem k tomu, že v pondělí 10.5.2021 bude v MŠ přerušen provoz (provozně technické důvody - nepoteče voda), prosíme rodiče, v případě, že dítě z jakéhokoliv důvodu od úterý 11.5. do MŠ nenastoupí, aby jej omluvili předem přes omluvenku. https://www.zspolnicka.cz/omluvenka_ms

Podrobnosti k 11.5.2021

• Při příchodu zazvoníte na zvonek třídy, do které chodí Vaše dítě.
  • Budete vpuštěni dovnitř do školky i do šatny.
  • V šatně zkontrolujete, doplníte dětem potřebné věci na pobyt venku,...apod.
  • Dítě předáte paní učitelce, odcházíte, zbytečně se v šatně nezdržujete.
  • Děti se budou samostatně převlékat, po převlečení si půjdou do umývárny umýt ruce, jak jsou zvyklé.
  • Nemusíte nosit vlastní ručníčky do školky, děti dostanou ručníčky ve školce.
  • Při vyzvedávání dětí ze školky se v šatnách, prosím, zbytečně nezdržujete.

Těšíme se na všechny děti, až se zase sejdeme jako správná parta malých i velkých školkáčků.

Celý kolektiv MŠ