USPÁVÁNÍ PODZIMNÍČKŮ VE ŠKOLCE - VIII. ROČNÍK

4.11.2021

VIII. ročník - Uspávání skřítka Podzimníčka v MŠ.

Srdečně zveme všechny děti a jejich rodiče na "Uspávání skřítka Podzimníčka". Tato akce se stala v naší mateřské škole krásnou podzimní tradicí.

Letošní rok bychom se sešli všichni na školní zahradě ve čtvrtek 4.listopadu od 16:00hod.

Předběžný harmonogram:

16:00 - 16:30 - plnění úkolů na stanovištích - rodiče s dětmi

16: 40 - 17:00 - průvod obcí s lampionky (děti si přinesou vlastní lampionky) a uspání skřítka na školní zahradě.

17:00 - 18:00 - tajuplná cesta ke svítícímu stromu s překvapením (pro školkové děti, které donesou vyrobeného podzimníčka)

I letos se můžete těšit na malé občerstvení pro rodiče. Připravíme jej s dětmi dopoledne.

Výstava skřítků Podzimníčků.

S uspáváním skřítka Podzimníčka bude opět spojena výstava všech vyrobených skřítků před naší mateřskou školou.

Děti mohou skřítky doma s rodiči vyrobit a nosit do školky již od 25.10. do 4.11. 2021 do 8:00hod.

Už se na všechny skřítky moc těšíme.

V případě nepříznivého počasí se akce přesune na jiný den.