Informace pro strávníky

Fotogalerie ŠJ

Aktuálně!

z provozních důvodů nebudou svačinky pro žáky ZŠ v prázdninovém týdnu a to v pondělí 25. a v úterý 26.10.2021.

Všichni žáci ZŠ jsou na podzimní prázdniny odhlášeni. Děti z MŠ je třeba odhlásit.

Děkuji za pochopení a přeji vám krásné podzimní dny.

Jarmila Kašparová

Vedoucí ŠJ

... informace přidána 16. 10. 2021

na základě vašich připomínek, že nemůžete na Strava.cz odhlašovat v neděli obědy na pondělí, jsem kontaktovala servisního technika našeho programu VIS.

Chybu v programu našel a odstranil a teď by pro vás neměl být problém v případě potřeby odhlásit v neděli do 22 hodin obědy na pondělí.

Prosím vás o zpětnou vazbu, jestli je vše v pořádku.

Nadále dětem odhlásím obědy na týž den, pokud zavoláte do 7 hodin ráno.

Děkuji za pochopení a přeji vám krásné a zdravé podzimní dny.

Jarmila Kašparová

Vedoucí školní jídelny Polnička

... informace přidána 22. 9. 2021

Vážení rodiče, zaměstnanci školy a naši strávníci,

s novým školním rokem k Vám přicházím s několika informacemi ze školní jídelny:

• 1.9. 2021 jsou odhlášeni všichni žáci z obědů, v případě zájmu je možné si oběd přihlásit a vyzvednout v 10.00 v jídelně.
  • Všichni žáci dostanou přihlášku ke stravování. Je nutné aktualizovat všechna Vaše data, včetně čísla účtů. Přihlášku prosím vyplňte a děti ji odevzdají paní učitelce/panu učiteli.
  • Obědy plaťte z Vašeho účtu trvalým příkazem každý měsíc.
  • Doporučená měsíční platba trvalým příkazem je pro děti MŠ – 1000 Kč a pro žáky ZŠ – 600 Kč.
  • Ve výjimečných případech je možno zaplatit hotově u vedoucí ŠJ.
  • Vyúčtování obědů a případné přeplatky jsou vráceny na účet v lednu a červenci.
  • Odhlásit obědy a stravu můžete vždy do 22 hodin na následující den.
  • V případě nemoci můžete odhlásit stravu telefonicky ještě ráno do 7.00 hodin.
  • Žádám především rodiče dětí v MŠ, aby v případě potřeby odhlásili dopředu odpolední svačinky. Ráno v 7 hodin je již hotová norma na den, vydané potraviny a s dětmi se počítá, proto na pozdější odhlášky není možné brát zřetel.
  • První den nemoci je možnost vyzvednutí oběda do jídlonosiče za sníženou cenu, na následující dny nemoci je třeba obědy odhlásit, nebo je odebírat za plnou úhradu.
  • V době svátků a prázdnin jsou žáci ZŠ z obědů automaticky odhlášeni.
  • Pro děti ZŠ si můžete objednat dle jídelníčku dopolední svačinky, které budou připraveny o velké přestávce v jídelně.
  • Vaříme zdravě podle daného spotřebního koše a zároveň tak, aby dětem chutnalo.
  • Děti mají denně ovoce, zeleninu, občas nějaké zdravé mlsání, nebo mléčný výrobek.
  • Potraviny z velké části bereme od lokálních dodavatelů.

V případě dotazů nebo nejasností kontaktujte vedoucí ŠJ.

Přejeme Vašim dětem úspěšné a zdravé vykročení do nového školního roku a Vám, rodičům a zaměstnancům školy, hodně trpělivosti a energie.

Jarmila Kašparová – vedoucí ŠJ a kuchařky

... informace přidána 23. 8. 2021

Zájemci o obědy z řad veřejnosti si mohou odebírat jídlo do svých jídlonosičů takto:

• do 9 hodin přineste jídlonosič na rampu ŠJ

• od 10:30 bude oběd k vyzvednutí

Přihláška ke stravování ke stažení zde.

Vnitřní řád Školní jídelny obsahuje informaci o provozu ŠJ, o způsobu přihlašování obědů, cenách jídel apod.