Informace pro strávníky

Fotogalerie ŠJ

Aktuálně!

Vážení rodiče, učitelé a naši strávníci,

děkujeme vám, že i v této době využíváte služeb naší jídelny a doufáme, že jste spokojeni a chutná vám.

Příští týden od 22.3. – 26.3.2021 vaříme a vydáváme obědy v režimu výdeje do jídlonosičů do 10.30 hodin.

V předvelikonočním týdnu od 29.3. – 5.4.2021 nevaříme. Vařit začneme opět od 6.4.2021.

Všichni, kdo neodebírají obědy jsou automaticky odhlášeni.

Děkuji vám za ochotu a přízeň a společně s kuchařkami vám přeji krásné, pohodové a slunečné svátky jara.

Jarmila Kašparová

Vedoucí školní jídelny Polnička

Vážení rodiče, učitelé a naši strávníci,

vzhledem k vašemu zájmu, budeme ve školní jídelně vařit obědy od pondělí 8. 3. 2021 a to za těchto podmínek:

• výdej je pouze do jménem označených jídlonosičů
  • označené jídlonosiče můžete od rána nosit vzadu na rampu u kuchyně
  • obědy budou pro vás nachystané v jídlonosičích v 10.30 hodin opět na rampě
  • jídelní lístek se může změnit v závislosti na dodávkách potravin
  • na pondělí 8. 3. 2021 si již můžete obědy objednávat na strava.cz, emailem - jidelna@zspolnicka.cz nebo tel. 566 659 855
  • obědy přihlášené přes víkend na email nebo telefonicky v pondělí do 7.00 budou akceptovány

Doufám, že jsme některým z vás udělali našim rozhodnutím radost, a přejeme vám dobrou chuť.

Jarmila Kašparová
vedoucí školní jídelny

Zájemci o obědy z řad veřejnosti si mohou odebírat jídlo do svých jídlonosičů takto:

• do 9 hodin přineste jídlonosič na rampu ŠJ

• od 10:30 bude oběd k vyzvednutí

Přihláška ke stravování ke stažení zde.

Vnitřní řád Školní jídelny obsahuje informaci o provozu ŠJ, o způsobu přihlašování obědů, cenách jídel apod.