Informace pro strávníky

Fotogalerie ŠJ

Aktuálně!

v době prázdnin – 29.1. - 5.2. 2021 jsou vaše děti odhlášeny ze stravování.

Přihlášeny jsou děti ze školky a v případě, že zůstanou doma, je nutné je odhlásit.

Po prázdninách budeme děti opět přihlašovat nebo odhlašovat podle schváleného nástupu do školy.

Na stránkách školní jídelny bude pro vás připravena první dávka fotek obědů a svačinek, které se snažíme připravovat s láskou, zdravě a chutně.

Věřte, že máme velkou radost, když po obědě přijdou vaše děti k okénku a řeknou – měly jste to dobré.

Přejeme vám i vašim dětem pohodově a zdravě strávené prázdniny.

Jarmila Kašparová – vedoucí školní jídelny a vaše kuchařky

Z médií všichni víte, že i nadále pokračuje uzavření škol. Školní jídelna je v provozu a žáci mají možnost odebírat dotované obědy v době od 10.30 - 11.30 do svých jídlonosičů při dodržení všech hygienických předpisů. Po přihlášení stravy přes internet je nutné dodnést ráno do 9.00 hod podepsaný jídlonosič a v době určené k výdeji si vyzvednout jídlonosič ve vstupní chodbě do školy. Pro malý zájem o odebírání stravy netrváme na vydávání obědů do našich jednorázových plastových nádob.
Cena dotovaného obědu: 1. stupeň - 25,- Kč
2. stupeň - 28,- Kč
a žáci starší 15. let - 29,- Kč

Zájemci o obědy z řad veřejnosti si mohou odebírat jídlo do svých jídlonosičů takto:

• do 9 hodin přineste jídlonosič na rampu ŠJ

• od 10:30 bude oběd k vyzvednutí

Přihláška ke stravování ke stažení zde.

Vnitřní řád Školní jídelny obsahuje informaci o provozu ŠJ, o způsobu přihlašování obědů, cenách jídel apod.