Zaměstnanci ZŠ a MŠ Polnička

VEDENÍ
 Mgr. Romana Chlubnová reditelstvi@zspolnicka.cz  ředitelka, metodik prevence (Nj, Tv, Vv)
 Mgr. Stanislava Tomková             tomkova@zspolnicka.cz  zástupkyně ŘŠ (D, Vz)
 VYUČUJÍCÍ
 Bc. Markéta Bednářová poradce@zspolnicka.cz  asistentka pedagoga, výchovný poradce
 Mgr. Věra Blažíčková blazickova@zspolnicka.cz  tř. uč. 6. ročníku (M, IKT, F, Sp)
 Mgr. Jitka Doležalová dolezalova@zspolnicka.cz  učitelka (Čj, Aj)
 Mgr. Ilona Fňukalová fnukalova@zspolnicka.cz  tř. uč. 1. ročníku (1. stupeň)
 Mgr. Michaela Horníčková hornickova@zspolnicka.cz  tř. uč. 4. a 5. ročníku (1. stupeň)
 Mgr. Jana Chmelová chmelova@zspolnicka.cz  tř. uč. 8. ročníku (Nj, Aj, Vv, Sp, Ov)
 Mgr. Marie Judová judova@zspolnicka.cz  tř. uč. 7. ročníku (M, Př, Ep, Ch, CvM)
 Bc. Eliška Junová junova@zspolnicka.cz  sociální, speciální pedagog
 Mgr. Štěpán Prokop prokop@zspolnicka.cz  tř. uč. 9. ročníku (Z, Aj, Tv, IKT, Ov)
 Mgr. Pavla Prokopová prokopova@zspolnicka.cz  tř. uč. 2. a 3. ročníku (1. stupeň, Hv)
 Mgr. Jana Mottlová    na mateřské dovolené
 Mgr. Jana Vavřínková vavrinkova@zspolnicka.cz  (ČJ, SČj)
 Jana Spěváčková druzina@zspolnicka.cz  vychovatelka ve ŠD, asistentka
 Jana Vytlačilová vytlacilova@zspolnicka.cz  asistentka pedagoga
 Jana Pospíchalová     na mateřské dovolené

Bc. Věra Veselá vesela@zspolnicka.cz  vedoucí učitelka MŠ
 Dis. Božena Kocourková    učitelka MŠ - oddělení Medvídci
 Dis. Jana Henzlová    učitelka MŠ - oddělení Berušky
 Martina Benešová     učitelka MŠ
 Jaroslava Nejedlá

chůva v MŠ

Andrea Grochová

chůva v MŠ

Všechny zaměstnance školy lze kontaktovat prostřednictvím telefonu nebo e-mailu školy.