Naše úspěchy

 

ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

 

Všem níže uvedeným gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

 

Dopravní soutěž (okresní kolo)

 

Olympijský víceboj - odznak všestrannosti

(okresní kolo Žďár nad Sázavou)

Dívky:

Emma Břečková                   1. místo         postup do krajského kola v Třebíči 24. 5. 2019

Vanesa Vršová                      2. místo        postup do krajského kola v Třebíči 24. 5. 2019

Karolína Dvořáková               7. místo

Chlapci:

David Danihel                      6. místo

Filip Pošvic                          7. místo

 

           Děkujeme za výbornou reprezentaci! Blahopřejeme!

 

Všeználek

  • Vědomostní soutěž, oblastní kolo
  • Datum konání: 29. 3. 2019
  • Účast: žáci 5. ročníku - tým ve složení Blažíčková Olga, Kodysová Gabriela, Košík Jan a Žák Jakub
  • 2. místo 

 

Soutěž Poznej Vysočinu 

Datum konání: 15. 3. 2019 

Účast: Pavlína Jadrná, Max Ferdus (9. ročník)

Výsledky

 

Trojboj pro žáky a žákyně

Datum konání: 20. 2. 2019 

Výsledky:

Kategorie A: Vanesa Vršová – 2. místo, Karolína Dvořáková – 3. až 4. místo.

Kategorie B: Emma Břečková – 2. místo, Karolína Štěpánová – 3. místo.

trojboj1.jpg

 

Oblastní kolo ve šplhu pro 1. stupeň 

Datum konání: 20. 2. 2019

 

Matěj Bednář - 2 . místo

Blanka Wimmerová - 3. místo.

 

Oba postoupili do okresního kola. 

2F3C5330-C337-41D6-B04F-49633770B8E2.jpg DFF48631-942E-456E-B109-90E6FD4CAC09.jpg

Okresní kolo Olympiády v německém jazyce

Datum konání: 14. 2. 2019

David Krmášek (8. třída) obsadil 8. místo.

 

Okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce

Datum konání: 5. 2. 2019

Tomáš Zich (7. třída) obsadil dělené 3. (4.) místo!

Tom.jpg

 

Okresní kolo Matematické olympiády - 5. třídy 

Datum konání: 30. 1. 2019

Zúčastnily se:Olga Blažíčková a Gabriela Kodysová, která se stala úspěšnou řešitelkou a obsadila dělené 7. - 8. místo.

 

Okresní kolo Olympiády z českého jazyka

Datum konání: 28. 1. 2019 

 

Mezi 34 soutěžícími se vůbec neztratila Pavlína Jadrná (9. třída).

Součtem bodů z jazykové a slohové části se umístila na 11.-16. místě!

 

Cloud aneb moje data v internetu

Datum konání: 16. 1. 2019

Vítězná soutěžní práce

Krajská zpráva

 

Okresní kolo olympiády v dějepise

Datum konání: 16. 1. 2019

Zúčastnily se: Sára Blažíčková, Veronika Zlesáková a Veronika Klementová.

První dvě jmenované se staly úspěšnými řešitelkami.

 

Turnaj ve stolním tenisu

Datum konání: 24. 10. 2018

Jak si vedli naši žáci v okresním kole turnaje ve stolním tenisu zjistíte zde.

 

 

Výtvarná soutěž

Datum konání: 16. 10. 2018

V úterý se jedna žákyně deváté třídy a pět žáků osmé třídy zúčastnili výtvarné soutěže, kterou pořádala SUPŠ Jihlava-Helenín. V konkurenci 174 žáků z různých základních a základních uměleckých škol jsme se na předních místech neumístili, přesto to pro nás byla zajímavá zkušenost. Malovali jsme na téma "tajuplný ostrov". Fotodokumentace.

 

 

Přírodovědný klokan

Datum konání: 10. 10. 2018

 

Soutěž Přírodovědný klokan proběhla u nás ve škole 10. 10. 2018. Zúčastnilo se pět žáků z osmé třídy.

 

Pořadí:

  1. místo - Sára Blažíčková
  2. místo - Jindřich Černý
  3. místo - Nicholas Čížek
  4. místo - Veronika Zlesáková
  5. místo - Ondřej Veselý
 

 

Přespolní běh 2018

Datum konání: 26. 9. 2018

Ve středu 26. září se naši žáci zúčastnili přespolního běhu ve Žďáru nad Sázavou.

Výsledkové listiny:

mladší dívky

mladší chlapci

starší dívky

starší chlapci

Fotografie z akce jsou k nahlédnutí zde.

 

Jeřabinka

- regionální soutěž v okolí Zámku ve Žďáru nad Sázavou (18. 9. 2018)

j.jpg

Všichni, kteří výborně reprezentovali naši školu v soutěži Jeřabinka, dostali od paní ředitelky na krátkém společném setkání ve sborovně velkou pochvalu. 

 

ŠKOLNÍ ROK 2017/2018