Změny ve školním roce 2022/2023

Pár informací o změnách, které nás čekají v novém školním roce.

Vážení rodiče, milí žáci,

doufám, že vám letní dny vaší dovolené a prázdnin plynou jak se patří pomalu a příjemně.

Školní rok 2021/22 jsme ukončili, na ten následující se chystáme už od jara. Úplně se nikdy připravit nedá, protože nakonec je všechno jinak. I tentokrát jsme se neplánovaně loučili se dvěma paními učitelkami, které se budou chystat na své mateřské povinnosti a také plánovaně s paní učitelkou Mgr. Martinou Valešovou a paní vychovatelkou Janou Spěváčkovou, která odchází do důchodu.

Nově posílí náš pedagogický tým paní Mgr. Markéta Joklová, která bude třídní 6. třídy a bude vyučovat zejména češtinu a němčinu a paní Mgr. Denisa Knobová coby třídní 3. třídy a vyučující češtiny a výchovy k občanství.

V družině budou působit vychovatelky paní Jana Vytlačilová a Jiřina Baráková, které děti znají jako asistentky pedagoga.

Podrobnější informace vám budeme postupně přidávat na školní web.

Pokud byste něco potřebovali, pište na můj mail reditelstvi@zspolnicka.cz. Přeji vám i ve druhé polovině prázdnin klidné letní dny se spoustou sluníčka a pěkných zážitků. Budu moc ráda, když se s námi  o ně podělíte a pošlete nám na náš profil fotky.

Těším se!

Vaše Romana Chlubnová