1. září je za dveřmi!

Informace k zahájení školního roku. Jdeme na to!!!

Vážení rodiče, ve čtvrtek 1. 9. začíná nový školní rok 2022/23.

Děti přijdou do školy na 1. hodinu od 7:10 do 7:25 a půjdou rovnou do tříd, nikoli do šaten. Rozdělení skříněk bude probíhat až v pátek 2. 9. v třídních hodinách.

Na prvňáčky a děti, které jdou k nám do školy poprvé, budou čekat před hlavním vchodem deváťáci a zavedou je do tříd, aby nikdo nebloudil.

Prvňáčci si přinesou pouze svou prázdnou aktovku na pomůcky, které ve škole dostanou. Potřebovat nebudou nic. Jejich nejbližší, kteří je budou doprovázet, mohou jít s nimi do třídy.

Ostatní rodiče srdečně zveme v 8 hodin na společné zahájení a pasování prvňáčků na školáky na hřišti za školou, kam se všichni přemístíme.

Děti budou ve škole asi do 9 hodin, pak mohou jít přihlášení na oběd.

Školní družina 1. 9. nebude, její provoz začíná v pátek 2. 9. ráno v 6:30. Je třeba odevzdat 2. 9. třídním učitelům přihlášky (viz web). Školní družina je poskytována dětem z 1. – 3. třídy a dojíždějícím ze 4. a 5. třídy.

V pátek 2. 9. budou děti se svými třídními učiteli 4 vyučovací hodiny. Od 11:05 půjdou přihlášení postupně na oběd a do družiny, ostatní domů.

Od pondělí 5. 9. bude výuka podle rozvrhu hodin. Najdete ho na stránkách tříd a ve škole online.

Těšíme se na spolupráci a přejeme Vám hodně zdraví, energie, trpělivosti a optimismu!

Za celý tým

Romana Chlubnová