Aprílová škola

Rádi bychom i letos pokračovali v tradici tzv. APRÍLOVÉ ŠKOLY. Tentokrát připadne 1. duben na Velikonoční pondělí, proto naši akci uskutečníme až v úterý 2. 4. 2024.

V tento den se z žáků mohou stát učitelé, naplánují si a odučí předem dohodnutou látku a také vy byste si mohli učení vyzkoušet – připravit hodinu podle vlastní volby, buď na aktuálně probírané učivo, nebo seznámit vybranou třídu se svým povoláním, koníčkem, případně jinými zkušenostmi, zážitky – cestovatelskými, chovatelskými, sběratelskými, kutilskými…Pokud budete mít zájem, kontaktujte vyučujícího vybraného předmětu, nebo třídního učitele třídy, ve které byste chtěli učit, buď přes EduPage, nebo pracovním mailem do 25. 3. a dohodněte se na čase. Od 26. 3. by si plánovaly své hodiny děti případně další zaměstnanci školy. Moc se těším, že se zapojíte a užijeme si ve škole další mimořádně zajímavý den.

zveřejněno: 22.03.2024