Zdravotní klauniáda

V úterý 11. 6. 2024 od 8:00 – 13:00 proběhne v naší škole sportovně-charitativní akce – Zdravotní klauniáda, během které budeme vybírat finanční prostředky pro Zdravotní klauny.

www.zdravotniklaun.cz

Akce je součástí celoročního školního programu ŠKOLA V POHYBU. Zúčastní se všichni žáci a učitelé a srdečně zveme i širokou veřejnost. Každý může přispět minimální částkou 20 Kč do zapečetěné kasičky anebo poslat libovolnou částku přes QR kód, který je uvedený na plakátu, nebo až přímo na místě. Součástí akce je charitativní běh (chůze) na hřišti za školou. Za každé odběhnuté (odchozené) kolo přispěje žďárská firma DEL – 1kolo/20 Kč. Budeme rádi za každého účastníka, ať jde o babičky, dědečky, maminky s kočárky … Přijďte si s námi zasportovat pro dobrou věc! Slavnostní předání šeku za účasti sponzora a zdravotního klauna proběhne cca v 13:00 na hřišti za školou.

zveřejněno: 06.06.2024