stránky tříd - aktuální informace

První třída

třídní učitel/ka: Mgr. Lucie Teplá
tepla@zspolnicka.cz

27.03.23 | Domácí úkoly a probrané učivo

Zítra v úterý 28.3. jedeme na velikonoční program do obce Krátká. Pojedeme autobusem od školy v 7:30, návrat kolem 12:00 ke škole. Se sebou: batůžek, pití a svačina, čip a klíče, teplé oblečení, psací potřeby, mohou mít drobné peníze.

DÚ - až na středu 29.3.

       Matematiky - velký pracovní sešit - str. 26 (dopsat, kdo nestihl ve škole)

       Písanka 3 - str. 27 (dopsat, kdo nestihl ve škole)

       Číst Slabikář str. 62 (Vločka)

Probrané učivo:

ČJ: Slabikář str. 62

     Písanka str. 26, 27 (velké psací B)

M: velký sešit str. 25, 26, 27

     27.03.23 | Co nás čeká

Úterý 28.3. Velikonoční program v obci Krátká. Pojedeme autobusem od školy v 7:30, návrat kolem 12:00 ke škole. Se sebou: batůžek, pití a svačina, čip a klíče, teplé oblečení, psací potřeby, děti mohou mít peníze na drobné dárky.

Pátek 31.3. Aprílová škola. Rádi bychom letos pokračovali v tradici tzv. APRÍLOVÉ ŠKOLY. V tento den se z žáků mohou stát učitelé, naplánují si a odučí předem dohodnutou látku a také vy jako rodiče byste si mohli vyzkoušet vést vyučovací hodinu – připravit hodinu podle vlastní volby, buď na aktuálně probírané učivo, nebo seznámit vybranou třídu se svým povoláním, koníčkem, případně jinými zkušenostmi, zážitky – cestovatelskými, chovatelskými, sběratelskými, kutilskými…Pokud budete mít zájem, kontaktujte vyučujícího vybraného předmětu, nebo třídního učitele třídy, ve které byste chtěli učit, pracovním mailem do 24. 3. a dohodněte se na čase. Od 27. 3. by si plánovaly své hodiny děti.

Úterý 4.4. Preventivní program "Veselé zoubky". Preventivní program pro prvňáčky připravila DM drogerie markt s.r.o. Jeho cílem je pomoci dětem a jejich rodičům zorientovat se v oblasti prevence zubního kazu a správné péče o chrup dětí. 

Středa 12.4. Návštěva dětí z mateřské školy. Předškoláci se přijdou podívat k nám do 1. třídy, aby viděli, co je za rok čeká u nás ve škole.

Středa 19.4. Divadelní představení. Se sebou do školy: hezké oblečení, batůžek, penál, čip a klíče, notýsek, svačina a pití.

 25.10.22 | Rozvrh hodin pro 1. třídu